Spojení příjemného s užitečným - transfer z parkoviště až k letadlu

V dnešním článku bych chtěl upozornit na významný benefit, který nabízí hned několik firem provozujících parkoviště blízko odletové haly v Praze, transfer z parkoviště s vašimi zavazadly, kočárkem i dětmi až k letadlu, který je zdarma. Jeho výhody jistě ocení všichni, kteří se chystají na déle trvající dovolenou letecky a nechtějí se sem trmácet v MHD nebo možná železnicí v budoucnu.

Zde je malý tip: Jak zabalit kočárek do letadla.

Před několika lety jsem neměl o této možnosti ani páru, dozvěděl jsem se o ní od kamarádů, dnes ji považuji za samozřejmost. Přesto si jí velmi vážím, vždy mi ulehčila život. Hlídaná parkoviště se navíc postarala o můj vůz v době, kdy jsem si užíval dovolenou.

Transfer z parkoviště až k letadlu – zdarma v ceně 700 Kč týdně, někdy i méně

Různé společnosti si účtují za týdenní odstávku automobilu kolem 700 Kč, cena se může lišit podle místa a dalších služeb. Za parkování v centru Prahy jsem často ale platil více. Když k tomu přidáte i bezplatný odvoz, rozhodně neprohloupíte, když tu vůz necháte.

 

A co mi tedy vyrazilo dech?

Hlavně poprvé se mi velmi příjemně poslouchala informace, že se mám přesunout do klimatizovaného autobusu. Odvezli mě i zavazadla v ceně parkovného na odletový terminál, který jsem zrovna potřeboval, a po návratu z prázdnin zase zpět k mému miláčkovi na čtyřech kolech.

Pamatuji si to živě, ten den jsem spěchal, protože jsem trochu zaspal a navíc ještě uvízl v koloně při ranní špičce, zkrátka, veškerá organizace se mi hroutila. Ocenil jsem tak, že jsem nemusel ztrácet cenné vteřiny pěší chůzí, nehledě na velký kufr v mojí ruce.

Ten řidič vám zvedne náladu

Pan řidič, který nás vezl v minibusu, byl velmi příjemný a moc pěkně jsme si celou cestu povídali o životě. Bylo to tedy jen cca 5 minut, připadalo mi ovšem, že jsme probrali spoustu témat.

ČÍST  Jaké jsou největší výhody přírodní kosmetiky

ČÍST  Jaké jsou výhody vlasové plazmaterapie oproti jiným metodám?

Byl velice hovorný, tihle řidiči vůbec musí mít zajímavou práci, protože potkávají spoustu různých lidí, vyslechnou tolik individuálních příběhů. To jim alespoň kompenzuje to rutinní přejíždění sem a tam. A já jsem se něco zajímavého před cestou dozvěděl.

Vzhledem ke všem svým přešlapům jsem měl náladu pod psa, ale stačil tenhle několikaminutový rozhovor a hned jsem se na ten život díval nějak líp. To bylo pro mě v té chvíli asi to nejpodstatnější.

Před terminálem mi šofér pomohl ještě s kufrem a já jsem i díky této službě let bez problému stihl, přesto, že na počátku to nebylo vůbec jisté.

Jaké výhody mi z toho parkoviště ještě plynuly?

  • Bezpečně mi pohlídali auto
  • Vše to stálo rozumný peníz
  • Poměr kvalita / cena byl velmi dobrý
  • Mohl jsem platit různými způsoby
  • Obsluhoval mě příjemný personál
  • Byly mi nabídnuty zajímavé doplňkové služby

Alespoň jednou by si to měl užít každý z nás

Tahle kladná zkušenost mi utkvěla v hlavě a připomněla začátky mého cestování. Chtěl jsem vám přiblížit užitečnou službu, o které jste třeba ne všichni z vás věděli a která vám může trochu zpříjemnit první den vaší dovolené.

Co může být přece lepší než její vydařený začátek? A samozřejmě i její konec - především při návratu z dovolené jsem ocenil fakt, že na mě před letištěm čekal odvoz. Stačil jen krátký telefonát těsně po příletu a za malou chvíli si pro mě přijeli. Vracel jsem se z delší cesty mimo Evropu, takže jsem byl kvůli časovému posunu unavený a za tenhle servis vděčný. Moje auto bylo i po dvou týdnech bez jediného škrábnutí také v pořádku.

ČÍST  Hlídaná parkoviště v okolí letiště Vám mohou poskytnout řadu vítaných služeb navíc

I Vám přeji podobný zážitek. Třeba jste ho už také měli, proto budu rád, když se o něj se mnou podělíte v sekci komentářů pod článkem. Nebo to vidíte úplně jinak?  Uvítám jiný pohled, který na toto téma máte. Přeji bezpečnou cestu.

Mohlo by se vám také líbit