O mně

Menuji se Ondřej Novák a jsem úplně obyčejný člověk, jedenatřicátník a blázen do cestování a všeho, co s tím jenom trochu souvisí. Je to asi můj největší koníček, i když mám rád i četbu, hudbu, historii a svoje přátele. Vše dohromady se na cestách dá zkombinovat. Do dálek jsem začal jezdit na VŠE Praha, kdy jsem jeden semestr strávil studiem v Mexiku. To se hodilo k mému oboru, mezinárodním vztahům.

Tohle krásné hobby se dá pojmout různě, já rozhodně patřím k těm dobrodružnějším povahám, které vyrážejí na vlastní pěst. K tomu je ale třeba příprava, jejíž nedílnou součástí je zjišťování různých informací na internetu, třeba z blogů jiných cestovatelů. Postupem času jsem se rozhodl založit svůj vlastní blog i já, abych pomohl těm začínajícím, ale také diskutoval s těmi, co toho vědí víc.

Vždy jsem se dozvěděl něco užitečného.

Proč jsem si vybral parkování u letiště jako svoje téma?

Jezdit do zahraničí vyžaduje spoustu věcí okolo, jejichž neznalost může zkomplikovat život. Jednou z nich je určitě parkování u letiště. Jistě, lze se tam dopravit různými způsoby. Když ale jedete třeba na rodinnou dovolenou, je často pohodlné k letišti dojet vlastním autem. Kde ho ale nechat?

Začaly mě proto zajímat možnosti levného a přitom bezpečného dlouhodobého parkování u letišť nejen v ČR ale i v zahraničí. Chci se touto formou podělit o své zkušenosti a upozornit na problémy, kterých se třeba i Vy můžete vyvarovat. Na toto téma naleznete různé články po internetu. Často jde ale o reklamy různých parkovišť na jejich služby, které jsou přece jen podány subjektivně.

Váš názor je pro mě důležitý

O této záležitosti se také hodně diskutuje, proto je jisté, že mnoho lidí to zajímá a dostali se někdy do situace, kdy této služby museli využít. Budu proto rád, když vám blog bude užitečný a podělíte se se mnou o svoje zážitky.